Bali 4.0 
LOUNGE

Prostor, který vám dává soukromí a stejně tak panoramatický výhled do okolí. Tento koncept vtisknutý do všech katamaránů Bali začíná 40stopým modelem 4.0 Lounge. Čekají vás inovativní řešení na každém kroku, ze kterých budete nadšeni.

Otevřený prostor, přirozené světlo, spousta čerstvého vzduchu a nadstandardní soběstačnost

Na Bali 4.0 vás čeká příjemné uvítání do prostoru, který není omezen běžnými přepážkami.
Ohromné prosklené zasouvací dveře umožňují propojit kokpit a salon v místo, které nemá hranic. Přední část salonu s velkou a velmi dobře vybavenou kuchyní uspokojí i ty nejnáročnější kuchaře i labužníky. Nejen že poskytuje vaření s výhledem na moře, ale také propojení s těmi, kteří odpočívají a baví se v přední části paluby - stačí jen otevřít velká okna, abyste si byli blíž.

Pokud vám nestačí odpočinek v místě, kde běžně bývá tradiční trampolína, další místo a výhled z větší výšky vás čeká na střeše salonu. Jen si vybrat, kde vám bude nejpříjemněji.

Zůstáváte raději ve stínu? Pak vás mile překvapí čerstvý vzduch uvnitř lodi. Nadstandardní přirozenou ventilaci totiž zajišťuje velké množství oken v trupech.

Abyste mohli s klidem vyplout na delší cestu, máte k dispozici nejen obrovskou lednici a mrazničku, ale také nádrže s kapacitou 800 litrů vody, 400 litrů nafty a velkoobjemovou bateriovou banku - to vše ovládané pomocí dotykového displeje s integrovanou nápovědou.

Bali 4.0 vás v pohodlí doveze dále, než jste si mysleli.