Bali 4.3
LOFT

Katamarán Bali 4.3 byl americkým časopisem Sail zvolen nejlepším katamaránema není se čemu divit. Odvážný a inovativní koncept, obrovský interiér i exteriéru obytné části s elegantním designem, panoramatický výhled, možnost propojení prostor, špičkové vybavení, bezpečí i výkon přenesen ze zkušeností produkce Catana Group.

Bali 4.3 poskytuje neuvěřitelných 30m² prostoru na palubě. Nechybí unikátní propojení salonu se zadním kokpitem a přením prostorem na palubě, kde je k dispozici místo běžné trampolíny 18m² velký odpočinkový prostor, který je možné otevřením oken propojit s kuchyňským koutem.

Nejen že si tedy můžete užívat vaření s výhledem, ale také nepřijdete o žádnou zábavu, která se zatím koná venku. Zároveň je vám k dispozici nadstandardní vybavení velké kuchyně, a to včetně ledničky amerického stylu s nápojovým automatem a výrobníkem ledu.

I když budete uvnitř, budete si připadat, že jste venku. Výjimečné množství přirozeného svétla spolu s čerstvým vzduchem, které proudí do otevřeného interiéru Bali 4.3 vám dá hluboký pocit souznění s okolní krajinou. Pokud to vše chcete brát s nadhledem, odpočiňte si v extra obytném prostoru na střeše salonu.

Katamarány Bali jsou také proslulé nezvyklou soběstačností mezi loděmi podobné velikosti - nádrže na 800 litrů vody a 800 litrů nafty, 120 litrů špinavé vody, 720 Ah nabíjecí banka i nízká hmotnost vám dává možnost vyplout na delší dobu bez obav o své pohodlí.