Bali 4.5
OPEN SPACE

45stopá verze Bali vás otevřeně svádí k potěšení z plavby v enormním prostoru. Bali 4.5 je jednoduše mimo jakýkoli standard ve své třídě. Bude se vám tajit dech, jen co na něj vstoupíte. Po tom, co na vlastní kůži zažijete úžasný výkon i stabilitu v neobyčejných prostorách tohoto katamaránu, nebudete už nikdy chtít jinak.

Čekají vás obrovské interiérové ​​i exteriérové ​​obytné prostory. Přední kokpit s jídelním koutem a gigantickou opalovací pohovkou o rozloze 20m² namísto tradičního trampolíny. V zadním kokpitu na vás vedle běžné pohovky čeká také lehátko a příjemnou večerní atmosféru si můžete dokreslit osvětlením LED diodami.

Představte si, že jste v pohodlí domova. Takový komfort vám totiž Bali 4.5 nabízí. Plnohodnotná kuchyně s americkou ledničkou, místem pro myčku, pračku i kávovar, prostorný salon s jídelním koutem, koupelna, kterou se vám nebude chtít opustit, rozlehlá postel, na kterou se budete těšit.

Užívejte si enormních prostor na všech částech paluby, kochejte se panoramatickými výhledy do všech stran, opalujte se kdekoli se vám zrovna zachce, nebo odpočívejte v útulném designovém interiéru, který poskytuje příjemný stín a zároveň vám nebrání ve výhledu do okolí a poskytuje vám spoustu čerstvého vzduchu díky množství velkých oken.

S 800 litry vody, 200litrovým watermakerem a s 800 litry paliva pro 2 motory poháněné 12V DC generátory se můžete vydat prakticky kamkoli.

Užijte si svobodu, bezpečí a pohodlí s Bali 4.5 Open Space.