Naše služby majitelům jachet

Kvalita a VIP přístup pro všechny naše zákazníky

Na základě dlouhodobých zkušeností z různých koutů světa jsme vytvořili pro naše klienty takové služby, které přesně odpovídají potřebám majitelů jachet. Víme, že nákupem jachty vše teprve začíná a je potřeba se o ni prvotřídně starat, aby výborně sloužila, byla stále v perfektním stavu a ztráta její hodnoty v průběhu času byla minimální.

Ať už se o svou loď chcete starat sami a jde vám pouze o pravidelný odborný servis, nebo si chcete jen užívat plavby a o nic se nestarat, nebo dokonce na své jachtě ještě navíc vydělávat, jsme tu pro vás.


Management jachty

Jak se vám líbí představa, že si užíváte vlastní jachty a zároveň v době, kdy na ní nejste, vám vydělává?

Se službou managementu jachty je možné tohoto dosáhnout a to dokonce s garantovaným příjmem. Zároveň je o vaši loď perfektně postaráno, neboť zajišťujeme i veškerý průběžný i pravidelný servis.

BlueSail je agenturou, která celosvětově pronajímá jachty, a zároveň i operátorem spravujícím jachty, které pod vlastním managementem nabízí k pronájmu celému spektru dalších agentur, aby zvýšila počty charterů, a tím tedy i vaše výnosy.

V závislosti na konkrétním typu jachty, její konfigurace, stavu a v neposlední řadě vašich požadavků, jak často chcete na vlastní jachtě být, vám navrhneme výši garantovaného příjmu, který jsme pro vás schopni zajistit.

Servisní služby

Chcete mít svou loď udržovanou ve skvělém stavu a vždy připravenou k vyplutí? Nechcete však trávit čas staráním se o potřebnou pravidelnou údržbu včetně čištění před vaší plavbou? Naše servisní služby zahrnují velkou roční kontrolu technického stavu, kdy je loď také vytažena z vody. Tento roční servis zahrnuje kontrolu trupu, antifoulingu, motoru, plachet, vybavení a mnoho dalších.

Služby posádky (kapitán, hosteska, kuchař, průvodce, …)

Chcete jednoduše vyplout a vůbec o nic se nestarat? Nechat se vozit mezi přístavy, kotvit v malebných zátokách, nebo si vychutnat dlouhou non-stop plavbu a jen si užívat?

Předejte zodpovědnost za loď našim zkušeným kapitánům a péči o vás hosteskám, jež jsou vám k dispozici, abyste mohli na lodi opravdu relaxovat.

Naše posádka je profesionálně vyškolena a neustále držíme krok s nejvýššími standardy služeb v této oblasti. Samozřejmostí je také plné pojištění posádky pro provozování soukromé jachty, takže nemusíte mít žádný strach ani o sebe, ani o jachtu. 

Najměte si pro sebe posádku a věnujte se tomu, co je pro vás osobně důležité, zatímco se budete pohodlně plavit.

Dodání jachty do destinace a přípravné služby na dlouhou plavbu

Převzali jste svou loď a potřebujete ji dopravit do jiné destinace? Sami si netroufáte na to, abyste ji přeplavili například z Francie do Chorvatska, nebo z Řecka do Karibiku? Ať už je důvodem přeplavby cokoli, dokážeme vám pomoci jachtu připravit na dlouhou přeplavbu, nebo ji pro vás přepravit do vámi požadovaného přístavu.

Víme, že příprava na cestu na otevřeném moři je tím nejdůležitějším krokem, a proto mezi naše služby patří velká celková kontrola lodi včetně zjištění případných problémů při převozu a jejich prevence.

Naše služba doručení lodi na požadované místo je prováděna zkušenými kapitány, kteří s lodí přeplují do libovolné lokality. Možností je také zajištění převozu jachty po pevnině.

Cílem těchto služeb je, abyste mohli jednoduše přijít na palubu své jachty a začít si užívat její nové umístění.